بازگشت اخبار
تاریخ انتشار: 08/07/1402
08: 01  : ساعت
نوع مطلب: خبر

کسب عنوان بهترین کمیته ملی کمیسیون‌ بین‌المللی آبیاری و زهکشی
کسب عنوان بهترین کمیته ملی کمیسیون‌ بین‌المللی آبیاری و زهکشی
کسب عنوان بهترین کمیته ملی کمیسیون‌ بین‌المللی آبیاری و زهکشی


کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران بار دیگر به عنوان بهترین کمیته ملی کمیسیون‌ بین‌المللی آبیاری و زهکشی برگزیده شد:
 
براساس ارزیابی عملكرد كمیته‌های ملی عضو كه در سال ۲۰۲۳ میلادی برای یك دوره سه ساله توسط كمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهكشی انجام گردیده، كمیته ملی آبیاری و زهكشی ایران به عنوان بهترین و فعال‌ترین كمیته ملی از میان ۷۸ کشور عضو کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی انتخاب شده است. 
 
كمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهكشی با هدف شناسایی و تقدیر از فعالترین كمیته‌های ملی عضو، هر سه سال یكبار و همزمان با برگزاری كنگره‌های بین‌المللی، اقدام به ارزیابی عملكرد كمیته‌های ملی عضو می‌نماید که در هفتمین دوره ارزیابی عملکرد  (۲۰۲۰ لغایت ۲۰۲۲)، کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران برای سومین بار در هفت دوره گذشته از سوی داوران بین‌المللی به عنوان بهترین کمیته ملی برگزیده شده است.  برای بررسی عملکرد کمیته‌های ملی، حدود ۵۰ شاخص عملکردی و مدیریتی مورد ارزیابی و مقایسه قرار می‌گیرد.  
 
برگزیدگان بهترین کمیته ملی در ادوار گذشته به شرح زیر می‌باشد:
 
*سال ۲۰۰۲، کره جنوبی
*سال ۲۰۰۵، مصر
*سال ۲۰۰۸، ایران
*سال ۲۰۱۱، آفریقای جنوبی
*سال ۲۰۱۴، کره جنوبی
*سال ۲۰۱۷، ایران
*سال ۲۰۲۳، ایران
 
قرار است طی مراسم رسمی در بیست و پنجمین كنگره بین‌المللی آبیاری و زهكشی كه در آبان ماه سالجاری در كشور هند برگزار می‌شود، لوح تقدیر و تندیس بهترین كمیته ملی اهداء شود.
 
كمیته ملی آبیاری و زهكشی ایران این موفقیت را به كلیه كارشناسان و دست‌اندركاران صنعت آب، تبریك عرض می‌نماید. بی‌شك این موفقیت مرهون همكاری و همدلی گروه كثیری از كارشناسان علاقمند در شورایعالی، هیئت اجرایی، گروه‌های كار، كمیته‌های منطقه‌ای و كارشناسان شركت‌ها و مؤسسات متعدد فعال در بخش آبیاری و زهكشی می‌باشند.
 


www.irncid.org Copyright © 2011 , All rights reserved.
Email : irncid@gmail.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia