بازگشت اخبار
تاریخ انتشار: 16/05/1398
10: 14  : ساعت
نوع مطلب: خبر

برای سومین سال متوالی کارشناسان جوان ایرانی برنده جایزه بین‌المللی صرفه جویی آب کشاورزی (Watsave 2019) شدند.
برای سومین سال متوالی کارشناسان جوان ایرانی برنده جایزه بین‌المللی صرفه جویی آب کشاورزی (Watsave 2019) شدند.


برای سومین سال متوالی کارشناسان جوان ایرانی برنده جایزه بین‌المللی صرفه جویی آب کشاورزی (Watsave 2019) شدند

 

🔸جایزه بین المللی صرفه‌جویی آب کشاورزی در بخش ایده‌های کارشناسان جوان برای سال 2019، به آقایان محمد بی­ جن ­خان، علی مهدوی مزده، هادی رمضانی اعتدالی و خانم‌ها فاطمه طیبی و نرگس مهری برای طرح «كاربرد شير كنترل دبي براي صرفه‌جويي در مصرف آب» تعلق گرفت.

🔸لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ ۲۰۰۰ دلار در مراسم ویژه‌ای در حاشیه هفتادمين اجلاس سالانه كميسيون بين‌المللي آبياري و سومين شورای جهاني آبياري که قرار است از 10 لغایت 16 شهریور ماه ماه سال جاری در اندونزی برگزار شود، به تیم برنده اهداء خواهد شد.

🔸کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی هر ساله اقدام به برگزاری مسابقه بین‌المللی صرفه‌جویی آب در کشاورزی با هدف انتخاب برترین طرح‌ها یا اقدامات اجرایی و مدیریتی در زمینه کاهش برداشت آب برای مصارف کشاورزی در چهار محور «فناوری صرفه‌جویی آب»، «مدیریت در صرفه‌جویی آب»، «ایده‌های کارشناسان جوان در صرفه جویی آب» و «اقدامات اجرایی کشاورزان پیشرو» می‌نماید. همانند سال­‌های گذشته از ایران نیز چهار طرح، در هر یک از محورهای فوق برای شرکت در مسابقه جایزه بین‌المللی صرفه‌جویی آب کشاورزی به دبیرخانه کمیسیون بین‌المللی ارسال شده بود که طرح ایده‌های کارشناسان جوان در صرفه‌جویی آب از ایران حایز بیشترین امتیاز از سوی داوران بین‌المللی شده است.

🔸لازم به ذکر است کارشناسان جوان ایرانی در سال‌های 2017 و 2018 نیز موفق به دریافت جایزه مسابقه صرفه‌جویی آب کشاورزی شده بودند.

🔸 کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران این موفقیت را به برندگان این مسابقه در سال جاری تبریک عرض می‌نماید و برایشان آرزوی موفقیت روزافزون دارد.www.irncid.org Copyright © 2011 , All rights reserved.
Email : irncid@gmail.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia