بازگشت اخبار
تاریخ انتشار: 28/08/1397
13: 08  : ساعت
نوع مطلب: خبر

تمدید مهلت ارسال آثار مسابقه نقاشی، کاریکاتور، عکس و انیمیشن با موضوع آب
تمدید مهلت ارسال آثار مسابقه نقاشی، کاریکاتور، عکس و انیمیشن با موضوع آب


كميته ملي آبياري و زهكشي ايران با همكاري شركت مديريت منابع آب ايران به منظور برجسته‌سازي ارزش آب در شرايط كنوني جامعه و ترويج فرهنگ صحيح استفاده از آن در بخش‌هاي مختلف، به ويژه كشاورزي كه عمده ترين بخش مصرف آب در دنيا بوده در صدد برگزاري مسابقه بزرگ نقاشي، كاريكاتور، عكس و انيميشن در زمينه‌هاي مختلف آبي ميباشند.

شايان ذكر است، مهلت ارسال آثار به دبيرخانه كميته ملي آبياري و زهكشي ايران تا پايان آذرماه خواهد بود و نتايج نهايي ارزيابي در اواخر دی ماه سالجاري در سايت كميته ملي اعلام خواهد شد.

در نظر است آثار منتخب در چهار بخش عكس، نقاشي، كاريكاتور و انيميشن در قالب مجموعه اي منتشر گردد و جوايز ارزندهاي به همراه مجموعه مذكور به نفرات برگزيده اول تا سوم اهدا شود.

مراسم تقدير از برگزيدگان، همزمان با برگزاري نمايشگاهي از آثار دريافتي در نشست سالانه كميته ملي، از كليه ارايه دهندگان آثار جهت شركت در اين رويداد دعوت به عمل خواهد آمد.

علاقه مندان ميتوانند آثار خود را به پست الكترونيك كميته ملي آبياري و زهكشي ايران به آدرس  irncid@gmail.com ارسال نمايند و در صورت وجود هر گونه ابهام يا سوالي با شماره تلفن 02122257348 تماس حاصل نمايندwww.irncid.org Copyright © 2011 , All rights reserved.
Email : irncid@gmail.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia