بازگشت اخبار
تاریخ انتشار: 27/12/1396
08: 36  : ساعت
نوع مطلب: خبر

برگزاری جلسه مشترک کمیته‌های منطقه‌ای و نمایندگان هیات اجرایی کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران
برگزاری جلسه مشترک کمیته‌های منطقه‌ای و نمایندگان هیات اجرایی کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران


❇️جلسه مشترک کمیته‌های منطقه‌ای و نمایندگان هیات اجرایی کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران 
 
 به منظور تبادل تجارب و بررسی نقاط قوت و مشکلات احتمالی کمیته‌های منطقه‌ای، نشست مشترک نمایندگان هیات اجرایی کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران و روسای کمیته‌های منطقه‌ای در روز دوشنبه بیست و دوم اسفندماه در حاشیه برگزاری پنجمین همایش ملی مدیریت شبکه‌های آبیاری و زهکشی و سومین کنگره ملی آبیاری و زهکشی، در اهواز برگزارشد. 
 
▫️در این جلسه که روسا و نمایندگان کمیته های منطقه‌ای خوزستان، آذربایجان شرقی، خراسان، اصفهان و سمنان حضور داشتند،  آقای مهندس علیرضا  سلامت عضو هیات اجرایی کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران، ضمن تشکر از کمیته منطقه ای خوزستان برای فراهم آوردن فرصت برگزاری نشست کمیته های منطقه‌ای، به ارایه توضیحاتی در مورد هدف از جلسه مذکور و تغییرات ایجاد شده در سیستم پشتیبانی و مسایل مالی کمیته های منطقه ای پرداختند و از روسای کمیته‌های منطقه‌ای درخواست نمودند نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه  توسعه همکاریهای مشترک و ارتقای عملکرد کمیته‌های منطقه‌ای بیان نمایند. 
 
▪️پس از آن دبیر اجرایی کمیته ملی، گزارشی درخصوص جایگاه و عملکرد کمیته ملی در سطح ملی و بین المللی و همچنین اساسنامه پیشنهادی کمیته های منطقه‌ای تهیه شده توسط جمعی از همکاران کمیته ملی ارایه نمودند. در ادامه روسای کمیته منطقه ای خوزستان، آذربایجان شرقی، خراسان، اصفهان و سمنان به ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده، چالشهای موجود و پیشنهادات برای اصلاح اساسنامه کمیته ملی و كميته های منطقه‌ای پرداختند. 
 
🔺در انتها مقرر شد نظرات کلیه کمیته های منطقه‌ای درمورد اصلاح اساسنامه های موجود تجمیع شده و جهت اصلاح به هیات اجرایی کمیته ملی ارایه گردد.
 


www.irncid.org Copyright © 2011 , All rights reserved.
Email : irncid@gmail.com
Designed & Developed By SheedGraphic Multimedia